ورود همکاران


ورود مراجعین

راهنمای جوابدهی

جهت دریافت جواب آزمایش از طریق کامپیوتر و یا تلفن همراه در مورد بیماران نام کاربری و پسورد خود را که به ترتیب همان کدملی و شماره تلفن همراهی می باشد که در هنگام پذیرش به آزمایشگاه ارائه داده اند را در قسمت مربوطه وارد کرده و سپس بر روی فلش سبز رنگ مشاهده جواب کلیک کنید. جهت وجود جواب ضمیمه باید فلش سبز رنگ ضمیمه نیز کلیک کنید. درصورت استفاده از گوشی همراه تلفن باید حتما بطور افقی نگهداشته شود تا لینک دانلود جواب قابل رویت باشد. درصورت وجود بدهی جواب قابل دانلود نمی باشد. در مورد آزمایشگاههای همکار نام کاربری و رمز عبور قبلا به آزمایشگاه داده شده است. 

نونه گیری در منزل آذرمهر

به منظور رفاه حال بیماران محترم و در نظر گرفتن شرایط بیمار، پرسنل مجرب ما برای نمونه برداری به منزل یا محل کار شما اعزام میشوند. خدمات نمونه برداری در منزل برای بیماران بستری یا ناتوان قابل انجام می باشد. روال کاری برای نمونه برداری بیمار در منزل شامل مراحل پذیرش، نمونه برداری و جوابدهی، به صورت زیر می باشد:

 

پذیرش

درخواست پذیرش می تواند به صورت های زیر صورت گیرد:

 

الف) تماس تلفنی

 تماس تلفنی با شماره تلفن 32341162 و داخلی 1 امکان پذیر است. لازم است تصویر درخواست پزشک از طریق ایمیل- فاکس و یا تلگرام به آزمایشگاه ارسال شود تا برای هر نوع تست درخواستی پذیرش صورت گیرد و توضیحات لازم در ارتباط با شرایط آزمایش از سوی آزمایشگاه به بیمار داده شود. بدنبال تماس تلفنی با فرد درخواست کننده، آدرس بیمار ثبت می گردد و بلافاصله به منظور تائید با شماره اعلام شده تماس گرفته می شود و شرایط انجام آزمایش توضیح داده شده، نام و ساعت حضور فرد نمونه بردار در منزل هماهنگ می شود. هزینه آزمایش بعد از نمونه برداری و پذیرش نهایی از طریق تلفن به بیمار اعلام شده و شماره کارت ازمایشگاه جهت واریز مبلغ ارائه می گردد. پرداخت هزینه آزمایش می بایست بلافاصله بعد از اعلام تلفنی مبلغ صورت گیرد. همچنین نسخه پزشک هنگام نمونه برداری در منزل توسط فرد نمونه بردار اخذ می گردد.  لطفا در هنگام مراجعه نمونه بردار به منزل کارت پرسنلی و مشخصات فرد را بررسی بفرمایید. 

شماره تلفن آزمایشگاه:32341162

شماره فکس: 32341162 داخلی 3

شماره کارت آزمایشگاه: 5090-0451-9975-6037 به نام سید امین افتخاری

 

ب) مراجعه حضوری همراه بیمار

همراه بیمار با در دست داشتن نسخه پزشک به آزمایشگاه مراجعه کرده و پرسنل پذیرش مطابق درخواست پزشک، پذیرش را انجام داده و توضیحات لازم در ارتباط با شرایط آزمایش به همراه بیمار منتقل می گردد. سپس تلفن ثابت و آدرس بیمار ثبت شده، هزینه آزمایش دریافت گردیده و در نهایت نام و ساعت حضور فرد نمونه بردار مشخص می گردد.

 

ج) از طریق واتس آپ

بیمارن محترم با مکاتبه با حساب واتس آپ آزمایشگاه به شماره  9372 021 0990  میتوانند در خواست خود را عنوان نمایند. مسئول پذیرش پس از دریافت درخواست شما، موضوع رابررسی کرده و طی تماس تلفنی با بیمار و یا همراه بیمار مطابق بند الف کار را انجام خواهند داد.

 

نمونه برداری

بر اساس زمان هماهنگ شده برای نمونه برداری، فرد نمونه بردار وسایل و ظروف نمونه برداری لیبل شده را با وسایل احتمالی مورد نیاز آماده کرده و ضمن هماهنگی با مسئول نمونه برداری و ثبت ساعت خروج از آزمایشگاه راس ساعت هماهنگ شده در محل نمونه برداری از بیمار حاضر می گردد. 

نمونه بردار در هنگام رسیدن به درب منزل بیمار خود را با ارائه کارت شناسایی خود را معرفی کرده و نمونه برداری را انجام می دهد و پس از اطمینان از شرایط مطلوب بیمار، نمونه ها را در اسرع وقت و مطابق شرایط استاندارد به آزمایشگاه منتقل می نماید. نسخه پزشک دریافت و قبض پذیرش تحویل بیمار و یا همراه بیمار می گردد.

 

هزینه نمونه‌گیری درمنزل:
برای افراد بالای 5 سال 150000 ریال به همراه هزینه رفت و آمد با تاکسی تلفنی
برای افراد کمتراز 5 سال 200000 ریال به همراه هزینه رفت و آمد با تاکسی تلفنی

 تحویل جواب آزمایش

 

نتایج آزمایش در اسرع وقت به روش های ذیل می تواند در اختیار بیمار قرار گیرد:

 

  • به صورت حضوری با ارائه قبض پذیرش

  • مشاهده از طریق وب سایت (جواب دهی آنلاین)

  • ارسال با پیک (هزینه ارسال با پیک با بیمار می باشد)

  • ارسال از طریق ایمیل

  •  ارسال از طریق فکس

  •  ارسال از طریق واتس آپ

 

* لازم به ذکر است برای تحویل جواب در موارد فوق می بایست بیمار هیچگونه بدهی به آزمایشگاه نداشته باشد.

© 2017 تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به آزمایشگاه آذرمهر می باشد. | طراحی و اجرا توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار